<Ubytovani v Praze

Ubytování

Nabízíme ubytování v moderních bytech v bytovém domě, každý byt má dva samostatné dvoulůžkové pokoje, kuchyňku a sociální zařízení. Dále nábízíme ubytování v útulné ubytovně v malých bytových jednotkách s kuchyňkou a sociálním zařízením a nebo ve dvoulůžkových pokojích se společnou kuchyní a sociálním zařízením. Minimální doba ubytování je 1 měsíc.


Parkování

Své vozidlo můžete zdarma zaparkovat na uzavřeném parkovišti hned u bytového domu. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a vjezd je uzavírán automatickou bránou ovládanou mobilním telefonem.


Energie

Voda, elektřina i plyn jsou již započítány do ceny ubytování.


Prádelna

Pokud si potřebujete vyprat své oblečení, máte zdarma k dispozici také naší prádelnu a sušárnu.


Doprava

Nevyznáte se v Praze a nevíte, jak se k nám dostat? Rádi vám poradíme. Cca. 300 metrů od nás také najdete nádraží Kyje, což je nejrychlejší spoj do centra Prahy.


Nakupování

Chcete-li komplexně nakoupit, dobře se najíst či za zábavou, můžete navštívit nákupní středisko Černý Most, 10 min jízdy autobusem. Do nákupního centra dojedete autobusy 181 a 223 z Pávovského náměstí až do stanice Černý Most. Pro rychlý nákup jsou k dispozici v těsné blízkosti večerky s potravinami a zbožím běžné potřeby.


Ubytování v klidné části Prahy

Dvořišťská 1534, Praha 9 - Kyje

50°5'43.920"N,

14°32'35.874"E

+420 721 654 967


Najdete nás také na sociálních sítích:

Těšíme se na vás!