UBYTOVÁNÍ
Nabízíme bydlení v moderních bytech v bytovém domě, každý byt má dva samostatné dvoulůžkové pokoje, kuchyňku a sociální zařízení. Dále nábízíme ubytování na útulné ubytovně v malých bytových jednotkách s kuchyňkou a sociálním zařízením a nebo ve dvoulůžkových pokojích se společnou kuchyní a sociálním zařízením. Minimální doba ubytování je 1 měsíc.

PARKOVÁNÍ
Své vozidlo můžete zdarma zaparkovat na uzavřeném parkovišti hned u bytového domu. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a vjezd je uzavírán automatickou bránou ovládanou mobilním telefonem.

ENERGIE
Voda, elektřina i plyn jsou již započítány do ceny bydlení.

PRÁDELNA
Pokud si potřebujete vyprat své oblečení, máte zdarma k dispozici také naší prádelnu a sušárnu.

DOPRAVA
Nevyznáte se v Praze a nevíte, jak se k nám dostat? Rádi vám poradíme. Cca. 300 metrů od nás také najdete nádraží Kyje, což je nejrychlejší spoj do centra Prahy.

NAKUPOVÁNÍ
Chcete-li komplexně nakoupit, dobře se najíst či za zábavou, můžete navštívit nákupní středisko Černý Most, 10 min jízdy autobusem. Do nákupního centra dojedete autobusy 181 a 223 z Pávovského náměstí až do stanice Černý Most. Pro rychlý nákup jsou k dispozici v těsné blízkosti večerky s potravinami a zbožím běžné potřeby.